flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Центральний районний суд міста Дніпра

Судовий виклик у цивільній справі за позовомЛітвіновоїОлесіОлександрівни до ЛітвіноваОлександра Михайловича про стягненняаліментів на періоднавчання

09 жовтня 2020, 14:45

Справа № 242/3626/20

                                                                                                          Провадження № 2/242/1327/20

 

    По цивільній справі за позовомЛітвіновоїОлесіОлександрівни (Донецька область, м. Гірник, вул. Надії, б. 7, кв. 5) до ЛітвіноваОлександра Михайловича (Донецька область, с. Курахівка, вул. Вокзальна МПС, б.5, кв. 3) про стягненняаліментів на періоднавчанняпризначено судове засідання на02.11.2020 р. о 09 годині 30 хвилин у приміщенні Селидівського міського суду Донецької області за адресою: м.Селидове, вул.. Пушкіна, 4

 

В судове засідання викликаються учасники справи

 

 

З опублікуванням оголошення про виклик,  особа, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час  і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресоюhttp://inbox@sdm.dn.court.gov.ua(mailto:inbox@ sdm.dn.court.gov.ua)

 

Головуючий суддя Хацько Н.О.