flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Центральний районний суд міста Дніпра

Судовий виклик у цивільній справі за позовною заявоюАфоніна Юрія Вікторовича до Афоніної Алли Іванівни про розірвання шлюбу.

13 січня 2021, 16:27

Справа №242/4092/20

Провадження №2/242/321/21

 

    По цивільній справі за позовною заявою Афоніна Юрія Вікторовича до Афоніної Алли Іванівни про розірвання шлюбу - призначено судове засідання на 11.02.2021 р. о 08 годині 00 хвилин.

 

В судове засідання викликається відповідач:

Афоніна Алла Іванівна, останнє відоме місце проживання якої за адресою: 83000, Донецька область, м. Донецьк, вул. 50 річчя СРСР, 100/5;

 

З опублікуванням оголошення про виклик особи, яка викликається до суду вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду справа може бути розглянута за її відсутності.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою https://inbox@sdm.dn.court.gov.ua

 

 

Головуючий суддя Капітонов В.І.