flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Центральний районний суд міста Дніпра

Судовий виклик у цивільній справі за позовною заявою ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» до Черемсіної Валентини Володимирівни про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію

19 березня 2021, 13:52

Справа №242/149/20

Провадження №2/242/15421

 

Селидівський міський суд здійснює судовий виклик по цивільній справ за позовною заявою ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» до Черемсіної Валентини Володимирівни про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію – призначено судове засідання на 05.04.2021  р. о 13 годині 30 хвилин.

В судове засідання викликаються:

Позивач: ТОВ «Донецькі енергетичні послуги», Донецька обл., м. Маріуполь, бульвар Шевченка, 62;

Відповідач: Черемсіна Валентина Володимирівна, Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Соборна, 181а;

З опублікуванням оголошення про виклик осіб, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адреосю http://inbox@sdm.dn.court.gov.ua

 

 

 

Головуючий суддя Хацько Н.О.