flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Центральний районний суд міста Дніпра

Судовий виклик у цивільній справі за позовною заявою АТ КБ «Приватбанк» до Сабліної Наталії Євгенівни про стягнення заборгованості

12 квітня 2021, 16:01

Справа №242/5074/20

Провадження №2/242/79/21

 

   Селидівський міський суд Донецької області здійснює судовий виклик по цивільній справі за позовною заявою АТ КБ «Приватбанк» до Сабліної Наталії Євгенівни про стягнення заборгованості  - призначено  судове засідання на 23.04.2021 р. о 09 годині 30 хвилин.

 

В судове засідання викликаються:

Позивач :АТ КБ «Приватбанк», м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 50;

Відповідач: Сабілна Наталія Євгенівна, Донецька обл., м. Українськ, вул. Тімірязева, 8/16;

З опублікуванням оголошення про виклик осіб, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адреосю http://inbox@sdm.dn.court.gov.ua

 

Головуючий суддя Переясловська Ю.А.