flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Центральний районний суд міста Дніпра

Судовий виклик по цивільній справі за позовом АТ «Державний Ощадний банк України» філія – Головне управління по м.Києву та Київської області АТ «Ощадбанк» до Моторного Єгора Сергійовича про стягнення заборгованості

06 жовтня 2021, 16:26

Справа №242/4847/21

Провадження № 2/242/1395/21

 По цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «Державний Ощадний банк України» філія – Головне управління по м.Києву та Київської області АТ «Ощадбанк» (місцезнаходження: вул.Володимирська, б.27, м.Київ, 01001) до Моторного Єгора Сергійовича(місце проживання: вул. Чернишевського, б.22, кв.29, м.Селидове, Донецька область) про стягнення заборгованості судове засідання призначено  на 15.10.2021 о 09:00  годин.

 

В судове засідання викликаються: всі сторони по справі

З опублікуванням оголошення про виклик осіб, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адреосю http://inbox@sdm.dn.court.gov.ua

Головуючий суддя Владимирська І.М