flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Центральний районний суд міста Дніпра

Судовийвиклик у цивільнійсправі за позовомХайкімовоїІриниОлександрівни, в інтересахякоїдіє адвокат Верченко Ольга Олександрівна до Жукова Дмитра Олеговича проподілспільного майна

20 жовтня 2021, 08:20

Справа № 242/1879/21

Провадження №2/242/754/21

     По цивільнійсправі за позовомХайкімовоїІриниОлександрівни, в інтересахякоїдіє адвокат Верченко Ольга Олександрівна до Жукова Дмитра Олеговича про поділспільного майна,призначеносудовезасідання п на 27.10.2021  року  о 13годині 00 хвилин.

В судове засідання викликаютьсявсісторони

Зопублікуваннямоголошення про викликосіб, яка викликається до суду, вважаєтьсяповідомленою про дату, час і місцерозглядусправи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за їївідсутності.

Учасникисправиможутьотриматиінформаціющодосправи на офіційномувебпорталісудовоївладиУкраїни за веб-адреосю http://inbox@sdm.dn.court.gov.ua

 

Головуючийсуддя Хацько Н.О.