flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Центральний районний суд міста Дніпра

Судовий виклик по цивільній справі за позовом ТОВ «Глобал Спліт» до Сачук Сергія Сергійовича, Сачук Ірини Володимирівни про стягнення кредитної заборгованості

27 жовтня 2021, 15:49

Справа №233/5052/20

Провадження №2/242/469/21

 По цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал Спліт»(місцезнаходження: 01033, м.Київ, вул..Жилянська, б.5-Б, оф.5) до Сачук Сергія Сергійовича(місце проживання: Донецька область, м.Макіївка, вул..Руднєва, б.6, кв.58), Сачук Ірини Володимирівни(місце проживання: Донецька область, м.Макіївка, вул..Руднєва, б.6, кв.58) про стягнення кредитної заборгованості судове засідання призначено  на 03.12.2021 о 15.00.

 

В судове засідання викликаються: всі сторони по справі

З опублікуванням оголошення про виклик осіб, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адреосю http://inbox@sdm.dn.court.gov.ua

Головуючий суддя Владимирська І.М