Справа № 242/4142/21
Провадження №2/242/1201/21
По цивільній справі за позовом Литовченко Людмили Володимирівни, в інтересах якої діє адвокат Ященко Інна Олександрівна до Держави України в особі Державної казначейської служби України, третя особа – Донецька обласна прокуратура про відшкодування шкоди, завданої органами прокуратури, досудового розслідування, призначено судове засідання на 16.12.2021 року о 09 годині 30 хвилин.
В судове засідання викликаються всі сторони
З опублікуванням оголошення про виклик осіб, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адреосю http://inbox@sdm.dn.court.gov.ua
Головуючий суддя Хацько Н.О.