flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Центральний районний суд міста Дніпра

Судовий виклик по справі за поданням ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Покровського районного відділу №5на підставі ч. 3 ст. 26 КВКУ про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу або заміну несплаченої суми штрафу покаранням у вигляді громадських р

23 листопада 2021, 10:43

Справа 242/3023/20

Провадження 1-в/242/606/21

 По справі за поданням ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Покровського районного відділу №5на підставі ч. 3 ст. 26 КВКУ про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу або заміну несплаченої суми штрафу покаранням у вигляді громадських робіт, виправних робіт, або позбавленням волі відносно засудженої Чернікової Марини Валеріївни судове засідання призначено  на 26.11.2021 о 11.15  годин.

 

В судове засідання викликаються: всі сторони по справі

З опублікуванням оголошення про виклик осіб, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адреосю http://inbox@sdm.dn.court.gov.ua

Головуючий суддя Владимирська І.М