Справа №242/9/22
Провадження № 2/242/516/22
По цивільній справі за позовом Семігіної Валерії Валеріївни до Семігіна Олексія Владиславовича про стягнення аліментів, призначено судове засідання на 24.05.2022 р. о 10 годині 30 хвилин у приміщенні Селидівського міського суду Донецької області за адресою: м.Селидове, вул.. Пушкіна, 4
В судове засідання викликаються учасники справи.
Позивач: Семігіна Валерія Валеріївна (місце проживання: Донецька область, м.Донецьк, вул.Генерала Антонова, б.7, кв.72)
Відповідач: Семігін Олексій Владиславович (місце реєстрації: Донецька область, м.Донецьк, вул. Університетська, б.98 А, кв.18) про стягнення аліментів,
З опублікуванням оголошення про виклик, особа, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою http://inbox@sdm.dn.court.gov.ua (mailto:inbox@ sdm.dn.court.gov.ua)
Головуючий суддя Владимирська І.М.