flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Центральний районний суд міста Дніпра

Судовийвиклик по справіпро кримінальне правопорушення відносно Магдюк Сергій Євгенович за ст.126 КК України

18 липня 2022, 13:27

Справа № 242/1233/22

Провадження 1-кп/242/635/22

 

Судовийвиклик по справіпро кримінальне правопорушення відносно Магдюк Сергій Євгенович за ст.126 КК України, судове засідання призначенена 25.07.2022 року о 09:00 год. У приміщенніСелидівськогоміського суду Донецькоїобласті за адресою: м.Селидове, вул..Пушкіна, 4

 

В судове засідання викликаються усі сторони по справі.

 

З опублікуванням оголошення про виклик, особа, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади за веб-адресою http://sdm.dn.court.gov.ua   (mailto:sdm.dn.court.gov.ua)

 

 

Головуючий суддя              Черков В.Г.