flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Кіровський районний суд м. Дніпропетровська

Судовий виклик у цивільній справі за позовом Лемешенко Катерини Олександрівни до Циркуна Миколи Олександровича, третя особа – Лемешенко Євген Юрійович про повернення у власність безпідставно набутого майна

28 жовтня 2022, 09:06

Справа № 242/4431/21

Провадження № 2/242/377/22

 

По цивільній за позовом Лемешенко Катерини Олександрівни до Циркуна Миколи Олександровича, третя особа – Лемешенко Євген Юрійович про повернення у власність безпідставно набутого майна призначено судове засідання на 08.11.2022 р. о 10 годині 20 хвилин у приміщенні Селидівського міського суду Донецької області за адресою: м.Селидове, вул.. Пушкіна, 4

 

В судове засідання викликаються учасники справи:

Позивач - Лемешенко Катерина Олександрівна (місце реєстрації: Донецька область, м. Селидове, вул. Гоголя, буд. 24, кв. 21)

Відповідач – Циркун Микола Олександрович (місце реєстрації: Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 5, кв. 28)

Третя особа – Лемешенко Євген Юрійович (місце реєстрації: Донецька область, м. Покровськ, м-н. Лазурний, буд. 43, кв. 8)

 

          З опублікуванням оголошення про виклик,  особа, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час  і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою  http://sdm.dn.court.gov.ua  

 

Головуючий суддя Хацько Н.О.