Справа №242/2646/19
Провадження № 2/242/918/19
По цивільній справі за позовною заявою за позовом Береснєва Івана Миколайовича до Риндіна Ігоря Володимировича (зареєстроване місце проживання: 85490, Донецька область, с Курахівка, вул. 8 марта, буд. № 39) про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням призначено судове засідання на 05.06.2019 р. о 13 годині 00 хвилин у приміщенні Селидівського міського суду Донецької області за адресою: м.Селидове, вул.. Пушкіна, 4
В судове засідання викликаються:
Риндін Ігор Володимрович
З опублікуванням оголошення про виклик, особа, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою http://inbox@sdm.dn.court.gov.ua (mailto:inbox@ sdm.dn.court.gov.ua)
Головуючий суддя Хацько Н.О.