Справа №242/1553/19
Провадження №2/242/694/19
По цивільній справі за позовною заявою Чацкіс Юхима Давидовича, в інтересах якого діє Бурдужа Анна Валеріївна до Донецької міської ради, третя особа: П’ята донецька державна нотаріальна контора Головного територіального управління юстиції в - призначено судове засідання на 19.06.2019 р. о 13 годині 00 хвилин.
В судове засідання викликаються позивач:
Позивач: Чацкіс Юхим Давидович, останнє відоме місце мешкання якого за адресою: м. Донецьк, вул. Рози Люксембург, 73/22;
З опублікуванням оголошення про виклик осіб, яка викликається до суду, вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи, і у разі неявки до суду, справа може бути розглянута за її відсутності.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адреосю http://inbox@sdm.dn.court.gov.ua
Головуючий суддя Любчик О.В.